KONST / Litografier / Färglitografi 13746504
nr 1374 6504
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, östermalmshallarna. Motivet: 37x53cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 25 januari 2021
kl 18:28:37
1.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö